Pokračujte v prohlížení

Další alba autora

Podobná alba

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
2017_01_21 energetická studnice Vyšehrad orgonit nabit
Komentáře Přidat
2017_01_21 energetická studnice Vyšehrad orgonit nabit
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2017_01_21 energetická studnice Vyšehrad orgonit nabit

Popis

Studnice nalezena, orgonit nabit

Původně jsem plánovat jít s Janou na další z procházek Prahou. Jenže kombinace nově pořízeného orgonitu, slunečního svitu, nově nalezeného článku o energetických studnicích a moji zvědavosti měla za následek na rychlo vyhlášení samostatné akce - pidivýletu/objevné exkurze za tajemnem.

Co je orgonit a jak by měl fungovat je popsáno zde.
http://orgonit.uvadi.cz/co-je-orgonit.php

Použití kondicionálu z mé strany je na místě, neb jde o moje první setkání s něčím podobným a můj pragmatický přístup je protkán jistou dávkou nedůvěry.

Pro svou osobu jsem si vybral velký, dekorační orgonit. Složení a více detailů zde:
http://orgonit.uvadi.cz/hhg-dekoracni.php

Člověk, který mi jej na zakázku/objednávku vyrobil mi doporučil, že jednou za rok je dobré dát orgonit na hodinu na slunce. Tak jsem na dnešní akci vyrazil o hoďku dříve a i přes mrazivé teploty čas na nábřeží ubíhal velmi rychle. Díky slunci mi nebylo zima a celkově bylo příjemně. Čekání na druhou hodinu mi zpestřily dvě mladé kočky, které si z celého, prázdného nábřeží vybrali moji lavičku jako nejlepší místo ke krmení veškerého ptactva. Jak proti slunku, tak pár kroků po slunci. V sedě mi stačilo zvednou digi a cvakat snímky o stošest. Tímto jim dodatačně děkuji za prima představení/zážitek. :-) Za nejlepší akrobaty se ukázali rackové, kteří dokázali chytat kousky pečiva za letu ve vzduchu. Na jedné fotce je dokonce zachyceno jak jeden kousek pečiva drží v zobáku dva racci současně.
Foto zde:
http://pavel2015.rajce.idnes.cz/2017_01_21_energeticka_studnice_Vysehrad_orgonit_nabit/#2017_01_21_Vysehrad_20.jpg

Labutě a kachny pak čekaly na vodě až co zbyde a spadne dolů na vodní hladinu.

Vystavoval jsem orgonit slunečním paprskům a všelijak jsem si s ním hrál v ruce, ale nic extra jsem necítil. Pro mě to byl stále "kus obyčejného šutru". Náhodní kolemjdoucí občas zvědavě koukali zda to není zbraň hromadného ničení. ;-)

Ve dvě dorazila Hanka dle plánu a nad plán dorazila ještě Květa. Po krátkém stoupání jsme za pár minut byli nahoře na Vyšehradě. Detektivní práce hledání indicie - dva zlaté, překřížené klíče - skončila velmi záhy. Byly vidět z dálky a na slunci zářily do daleka. Včulkaj zbýval východní směr od hlavního vchodu a odkrokování 24 metrů. Díky "předsálí" a placenému prostoru uvnitř chrámu bylo krokování rozděleno na dvě části. Prvních cca 8 kroků do nákupu lístku za 50 Kč (tímto se holkám omlouvám, neb to nebylo v popisu akce) a dalších cca 30 kroků uvnitř chrámu. Vycházelo to na místo za šňůrou s upozorněním na alarm. Naštěstí chyběly jen asi 4 metry a tak na řadu přišly další detaily. Hloubka sarkofágu 68 metrů pod zemí, poloměr vyzařování 33 metrů. Výška vyzařování sloupce 380 – 820 metrů. Ten poloměr 33 metrů mohl zaručit, že už jsme v daném prostoru vyzařované energie. Stáli jsme uprostřed hlavního sálu těsně u šňůry čekajíce na "zázrak". Desítku minut jsem orgonit položil kousek za šňůru na zem a čas krátili povídáním na všelijaká témata, církevní nevyjímaje a lichotek moc nezaznělo. Po delší době jsem vzal orgnoit do rukou a ... NIC. V "energetickém prostoru" jsem se cítil docela fajn nepozorujíce extra porci kýženého efektu. To mohlo být též způsobeno příjemnou hudbou, nádhernou výzdobou, hrou světla a slunečních paprsků prodírajících se skrze obrovská okna vyplněné barevnými, skleněnými obrazci a atmosférou kostela celkově. Poněkud zklamaně jsme se vydali na exkurzi po bočních "lodích" a dalších prostorech kostela. Po více než půlhodince jsem byl více vymrzlý než za hoďku venku. Od úst šla pára naznačující větší zimu uvnitř než venku. Na závěr jsme ještě na chvíli zašli na "TO místo" a ... najednou mi začaly brnět všechny prsty v místě doteků hrany kulatého orgonitu. Nevěřícně jsem orgonit přendal do levé ruky a ... to stejné. Sice slaběji, ale bylo to jako mírný elektrizující proud. Vzpomněl jsem si na dětství a plynový sporák zapalovaný piezoelektrickým zapalovačem. Plyn zapaloval fialový, elektrický výboj na konci hlavice. Po rozebrání při držení kovových konců ruce brněly podobně. Něco jako hračka ve filmu Pelíšky - Vyděřžaj pioněr. Že se to nezdálo jen mě potvrdila Hanka držíce orgonit bez rukavic. Venku čekající Květa zaregistrovala něco málo na vrcholu kužele. Otázka je nakolik cítění ovlivnilo mrazivé počasí a třes prokřehlých rukou. Děkuji jí za teplý čajík. Zahřál vpravo dole od srdce. ;-)

Příjemně překvapen jsem připraven experiment zopakovat. Hnedle jak se oteplí. Také mrknu v Brně na Petrov. Když byli svišti malí, chodili jsme okolo na procházky aniž bychom o tom věděli.

Období

leden až květen 2017

Statistiky

  • 36 fotek
  • - zobrazení
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba