Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pavel2015 

2018_04_14 Výhledy na Svatojánské proudy

60 fotek duben 2018 - zobrazení 1 komentář
Turistika obklopená tancem

Z pohledu webu sa jsou lidé jako hvězdy. Objeví se na noční i denní obloze, více či méně zazáří jsa viditelné i za slunečních paprsků a zase pohasnou upadnuvši v zapomnění. Pokud se však zapíší do něčích srdcí, pak jas sice není tak viditelný, ale stále tam jsou. A to co přetrvá je stejně okem nepostřehnutelné. Vědom si okolností se další hvězda přesunula do méně viditelného spektra.

Dalším hvězdným objektem jsou komety řítící se vesmírným prostorem s různě pravidelnými návštěvami zdejších zákoutí. Někdy to vyjde ročně, někdy častěji. Při odchýleném kurzu se perioda prodlouží.

Na druhou stranu jsou mezi námi stálice plníce web turistikou i kulturou obdařujíce ostatní úchvatnými zážitky. Stačí se přidat a vše si užít.

Po celotýdenním pracovním klopocení je nejvýš žádoucí odjet z města, užít jarních dnů kdy se příroda probouzí ze zimního spánku. Nechat se obklopit neopakovatelnou atmosférou v rámci střídání ročních období.

Některé toulky přírodou jsou prodchnuty probíráním všelijakých témat. Jindy méně znamená více. Krásně to vystihuje píseň z filmu Notting Hill:
https://www.youtube.com/watch?v=7xrxrEEGVdM

You say it best when you say nothing at all.
Říkáš to nejlíp, když neříkáš vůbec nic.

V tanečním světě je to umocněné faktem, že hvězdy skutečně existují. Mistři republiky, Evropy, světa. Nebo když hvězdy tančí jako ve Stardance. Plujíce po parketu při klasice mají oba k sobě velmi blízko. Při dostatečném počtu vytančených kilometrů pak lze cítit každou zatoulanou myšlenku. Po páteční zkoušce, proloženou včerejší úchvatnou jarní přírodou, je v plánu dnešní taneční kurz. Po roce opět kousek za Prahou. Tak dávno a přesto stále něco přetrvává.

Věnováno dvěma ženám, jejichž rukopis je okem neviditelný.

https://www.youtube.com/watch?v=Ne5J4bxWypI
reklama

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron