Pokračujte v prohlížení

Další alba autora

Podobná alba

Jestli se vám album líbí...

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
2019_03_03 Brdy Třemošná Kazatelna
Komentáře Přidat
2019_03_03 Brdy Třemošná Kazatelna
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

2019_03_03 Brdy Třemošná Kazatelna

Popis

Brdy, Třemošná, skalní útvar Kazatelna, vyhlídka

Dnešní turistika byla o dokončení předchozího dílu kdy jsme nestihli projít celou trasu, ale pouze levou část. Tož včulkaj přišla na řadu pravá část. Trasu mapy najde na zde. A rovněž tamní první fotka a zdejší druhá fotka ukazuje propastný sněhový rozdíl.
https://pavel2015.rajce.idnes.cz/2019_02_17_Brdy_Tremosna_v.n._Pilska

Na Kazatelně je kronika, která obsahuje zápis vystihující stav, že po čtyřech letech mám stálou taneční partnerku. Konečně.

Jaký si to uděláš, takový to máš

Zpívají Chinaski. https://www.youtube.com/watch?v=RuWfykUIlrY

Člověk nemusí být geniální matematik či top world šachista by si spočítal, že péče o nemocného zabere čas, který nebude jinde. A ať bude uspořádání v budoucnosti jakékoliv, jaký si to udělám, takový to budu mít.

Lze napsat bambilión slov nebo se porozhlédnout a někdo již něco podobného udělal. Doporučuji pozorně shlédnout toto video, zaposlouchat se do textu a hlavně - koukat na fotky versus živí lidé před 10 lety a v současnosti. Parádička, vše říkající, neopakovatelné ...
https://www.youtube.com/watch?v=NC2KmqwR9b4

Dnešní den byl zcela výjimečný. V sobotu jsem nacestoval pět set kiláků, aneb co způsobí jeden mail od HR, že je potřeba dodat originál potvrzení k ročnímu zúčtování daně. A shodou okolností dítka měla zabukovánu dráhu na bowling. Tož jsem se přidal a jeli jsme dvěma auty. Výsledky jsou k vidění na posledních fotkách a díky nepoužití jmen každý může tipovat můj výsledek a zda došlo ke stavu, že děti jsou již lepší než rodiče.

Takže neděli jsem mohl proflinkat - děkuji spolubydlící za tento výstižný výraz probírajíce co život přináší, odnáší a obnáší. Spojují nás dvě slova. Vařená nudle. Sobotní noční návrat znamenal prázdnou nádrž a nulovou přípravu na turistiku. Pro ajťáka plánovače nepřekonatelný stav. Stále mladý jsem zabojoval, zabodoval a překonal sám sebe. Děti neuvěří. Dotankoval, koupil hotový oběd/svačinu a vyrazil na krátkou trasu bych ještě dnes stihl fotky a zápis. Aspoň něco dle plánu. ;-) :-D Jsa zvědav zda sníh stále ještě je výsledek k vidění na fotkách. I 800 metrů nad mořem je již málo a bílé zbytečky mizí před očima.

Takže pokud budu chtít příště ještě za sněhem, bude to minimálně kilometr vysoko. A ještě bez záruky. Taková místa v naši republice jsou. Sněžka, Praděd, Klínovec, Boubín, Čerchov a další.

Nebo se přepnu "do tepla" na první jarní výlet. Tož uvidíme.

První fotka ukazuje pidi možnost sledovat oblíbený východ slunce i přes jinak kompletně zataženou oblohu. Štěstí? Náhoda? Haluz? Využil jsem jí a to byl impulz k nastartování dne ... jaký si to udělám ...

Období

3.3.2019

Statistiky

  • 37 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba