Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pavel2015 

2019_03_03 Brdy Třemošná Kazatelna

37 fotek 3.3.2019 - zobrazení
Brdy, Třemošná, skalní útvar Kazatelna, vyhlídka

Dnešní turistika byla o dokončení předchozího dílu kdy jsme nestihli projít celou trasu, ale pouze levou část. Tož včulkaj přišla na řadu pravá část. Trasu mapy najde na zde. A rovněž tamní první fotka a zdejší druhá fotka ukazuje propastný sněhový rozdíl.
https://pavel2015.rajce.idnes.cz/2019_02_17_Brdy_Tremosna_v.n._Pilska

Na Kazatelně je kronika, která obsahuje zápis vystihující stav, že po čtyřech letech mám stálou taneční partnerku. Konečně.

Jaký si to uděláš, takový to máš

Zpívají Chinaski. https://www.youtube.com/watch?v=RuWfykUIlrY

Člověk nemusí být geniální matematik či top world šachista by si spočítal, že péče o nemocného zabere čas, který nebude jinde. A ať bude uspořádání v budoucnosti jakékoliv, jaký si to udělám, takový to budu mít.

Lze napsat bambilión slov nebo se porozhlédnout a někdo již něco podobného udělal. Doporučuji pozorně shlédnout toto video, zaposlouchat se do textu a hlavně - koukat na fotky versus živí lidé před 10 lety a v současnosti. Parádička, vše říkající, neopakovatelné ...
https://www.youtube.com/watch?v=NC2KmqwR9b4

Dnešní den byl zcela výjimečný. V sobotu jsem nacestoval pět set kiláků, aneb co způsobí jeden mail od HR, že je potřeba dodat originál potvrzení k ročnímu zúčtování daně. A shodou okolností dítka měla zabukovánu dráhu na bowling. Tož jsem se přidal a jeli jsme dvěma auty. Výsledky jsou k vidění na posledních fotkách a díky nepoužití jmen každý může tipovat můj výsledek a zda došlo ke stavu, že děti jsou již lepší než rodiče.

Takže neděli jsem mohl proflinkat - děkuji spolubydlící za tento výstižný výraz probírajíce co život přináší, odnáší a obnáší. Spojují nás dvě slova. Vařená nudle. Sobotní noční návrat znamenal prázdnou nádrž a nulovou přípravu na turistiku. Pro ajťáka plánovače nepřekonatelný stav. Stále mladý jsem zabojoval, zabodoval a překonal sám sebe. Děti neuvěří. Dotankoval, koupil hotový oběd/svačinu a vyrazil na krátkou trasu bych ještě dnes stihl fotky a zápis. Aspoň něco dle plánu. ;-) :-D Jsa zvědav zda sníh stále ještě je výsledek k vidění na fotkách. I 800 metrů nad mořem je již málo a bílé zbytečky mizí před očima.

Takže pokud budu chtít příště ještě za sněhem, bude to minimálně kilometr vysoko. A ještě bez záruky. Taková místa v naši republice jsou. Sněžka, Praděd, Klínovec, Boubín, Čerchov a další.

Nebo se přepnu "do tepla" na první jarní výlet. Tož uvidíme.

První fotka ukazuje pidi možnost sledovat oblíbený východ slunce i přes jinak kompletně zataženou oblohu. Štěstí? Náhoda? Haluz? Využil jsem jí a to byl impulz k nastartování dne ... jaký si to udělám ...
reklama

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron