Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pavel2015 

2019_04_06 NS Stříbrná stezka Velký rybník - a

89 fotek 7.4.2019 - zobrazení
NS Stříbrná stezka Velký rybník

Vánoční neutrál

Původně zamýšlené dva samostatné názvy báječného výletu jsem ladně spojil vyjadřujíce to podstatné. Teď by měla následovat oslavná báseň na skvělé, vanilkové rohlíčky, ale to by bylo už vážně moc. :-D Když v týdnu Anička zmínila, že něco upeče, ani ve snu mě nenapadlo, že dojde na moje nejoblíbenější cukroví. Očekával jsem buchty, koláče, muffiny ... A vyšlo to náhodou díky zrovna dostupným ingrediencím zůstavšich po vánočním období. Během putování vyplynuly detaily přípravy a jeden týkající se ořechů slyšen poprvé.

Je neděle, pozdě ráno, pro mě 8 hodin, a do pokoje mi svítí sluníčko. Je prima, že tam je, září, hřeje a dodává energii. :-) Stejně jako úsměv. :-) Díky oranžovým závěsům a barvě stěn je vykouzlen pomerančový nádech. Uveleben na největším kusu nábytku písmenka samy lehce naskakují jako jarní deštík. Do toho oblíbená hudba na dnešní, odpočinkový den. Záda a krk vstřebávají prima neturistický zážitek. Na druhou stranu cítěná ramena, dlaně a prsty prozrazují, že odvedly kus práce. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=y7e-GC6oGhg

Když člověk zařadí neutrál, zdaleka to neznamená, že se jeho život zastavil. Jen z divoké jízdy se stává příjemně plynoucí období života. Na straně jedné to znamená návrat k nepřekrývání škatulek, na straně druhé zachování těch stávajících, kterými jsou tanec, turistika a fotografování. Současně to jsou i priority pro letošní rok neb budování partnerského vztahu znám desítky let, není se kam hrnout, a jestli mám opět někoho potkat pro tuto škatulku, dříve nebo později se tak stane.

Stejně jako minulou sobotu vznikly dvě fotogalerie. Dnešní odlišnost je ve dvou samostatných zápisech. ;-)
https://pavel2015.rajce.idnes.cz/2019_04_06_NS_Stribrna_stezka_Velky_rybnik_-_p
reklama

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron